FILOZOFIA LYDIE

Nasze ubranka są ręcznie szyte w Polsce w małej rodzinnej szwalni. Szyjemy nasze ubrania z naturalnych, certyfikowanych materiałów i nie zrezygnujemy z tego, żeby obniżać koszty produkcji. Nie marnujemy tkanin, szyjemy do końca, wykorzystując wszystkie ścinki materiału. Godziwie płacimy wszystkim, którzy dla nas pracują.

 

Kochamy rzeczy, które z upływem czasu szlachetnieją. 

Wgniecenia w drewnianej podłodze, klasyczne zabawki z ponadczasowym designem, które mogą być używane przez kolejne pokolenia, wyjątkowa struktura wielokrotnie pranego lnu są dla nas piękne, unikatowe…widać w nich zapamiętane fragmenty naszego życia.

 

Wierzymy w to, że można dokonywać mądrych wyborów. Sami posiadamy mało…

Otaczamy się dobrymi jakościowo rzeczami, które służą nam długo i tego uczymy nasze dzieci, mając świadomość jak ważne w dzisiejszych czasach jest wychowanie z duchem ekologii i w trosce o środowisko naturalne.

 

Kochamy drewno, len, wełnę… Zachęcamy wszystkich do zastanowienia się, czego tak naprawdę w życiu Wam potrzeba, a z czego warto zrezygnować. 

 

Naszą misją jest szerzenie wiedzy na temat naturalnych materiałów i pokazanie jak największej ilości osób, jak mogą one poprawić Wasz komfort życia.

Chcemy także zwrócić uwagę na problem rzeczy, które zaśmiecają nasza planetę. Ubrań produkowanych tonami w nieludzkich warunkach, prezentów które posłużą tylko na chwile.

Czy nie lepiej mieć jedną wspaniałą rzecz, którą możemy oddać innemu dziecku, przyjaciołom,rodzinie niż kilka plastikowych rzeczy , których produkcja jest nieetyczna i niszczy naszą planetę... ?

Wierzymy w osobistą odpowiedzialność.

Zapisz się do newslettera